گروه مشاوره ایی طنین خرد

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله.

در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی.

شرکت هفت دارای 12 سال سابقه کار و داشتن 86 مشتری مشتری فعال است که تا به حال توانسته 7 جایزه بین المللی دریافت کند.

تخصص شرکت

خدمات خلاقانه - 12 سال
بینش و استراتژی - 10 سال
تحقیقات رسانه ای - 8 سال
اطلاعات بازاریابی - 7 سال

چند کلمه از رئیس شرکت

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته حال.

آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد.

دکتر محمود عجمی

مدیریت منابع انسانی/ مدیریت استراتژیک و برنامه ریزی سازمانی/ سایر زمینه ها
0
متخصص
0
مشتری خوشحال
0
موارد موفق

چرا شرکت پژوهشی طنین خرد برای مشاوره انتخاب کنید؟

متفاوت

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است.

مسئولیت

کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد کتابهای زیادی در شصت و گذشته را می طلبد.

شفافیت

تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت.

تمامیت

که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد.

تصاویر شرکت پژوهشی طنین خرد

مشتریان شرکت